2018 Kia Ceed SW Ortaya Çıktı

Güney Koreli otomotiv devinin en çok beğenilen modellerinden bir tanesi olan Ceed modelinin SW versiyonu görüntülendi.

Kia Ceed… Güney Koreli şirketin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Kia bu popüler modelinin 2018 model yılı için güncelleme çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce hatchback kasa yapısı ile kameralara yansıyan bu model şimdi 2018 Kia Ceed SW olarak test sürüşleri esnasında casus kameralara yansıdı.

Ortaya çıkan fotoğrafa baktığımızda yoğun bir kamuflaj olduğu görülüyor ancak yine de aracın tasarımına dair öngörüler elde edebiliyoruz. Fotoğrafı dikkatli incelediğimizde gündüz farları, ve kaplan burnu ızgara ön plana çıkıyor. Bu model ayrıca krom ayrıntıları, tavan rayları ve panoramik cam tavanı ile de ön plana çıkacak gibi duruyor.

2018 Kia Ceed SW modelinin iç mekanına geldiğimizde ise yüksek ihtimalle selefine kıyasla büyük değişiklikler bizleri beklemiyor. Geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi ve yeni direksiyon simidi iç mekanda bizleri bekleyen yenilikler arasında yer alıyor. Öte yandan bagaj alanı ise selefine kıyasla daha geniş olarak tasarlandı.

2018 Kia Ceed SW modelinin kaputunun altında yer alacak motor seçeneklerine dair ise henüz resmi bir açıklama gelmedi. Öte yandan ortaya çıkan bilgilere göre bu modelde Hyundai i30 modelinde yer verilen motor seçeneklerine yer verilecek. Bu motor seçeneklerini ise 1.0 litrelik motor, 1.4 litrelik motor ve 1.6 litrelik dizel motor olarak sıralayabiliriz.

2018 Kia Ceed modelinin tanıtımının Cenevre Motor Show’da yapılması bekleniyor.

 

2018 KIA CEE’D TÜRKİYE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA STINGER FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA CEE’D FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA STONIC MODELİNİN FİYATI AÇIKLANDI

2018 KIA SORENTO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

ELEKTRİKLİ KIA STONIC 2019’DA MI ÇIKIYOR?

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER KIA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir