2018 Model Peugeot 308 Görüntülendi!

Peugeot, bu yıl içerisinde yenilediği 308 modelini piyasaya sunma hazırlığı içerisinde. Son çıkan görüntüler aracın nasıl görüneceğine dair ipuçları da veriyor. 

Peugeot, makyajladığı 2018 model 308 modelini bu yıl içerisinde çıkarmayı planlanıyor. Yavaş yavaş detaylar belli olmaya başlarken PeugeotForum’da birçok fotoğraf yayınlandı. Yayınlanan fotoğraflar incelendiğinde aracın ön ve arka taraflarında hafif değişimler gözlenebiliyor. Yenilenen ön panjur, daha modern görünümlü LED gündüz sürüş ışıkları, yenilenmiş ön tampon ve sis lambaları ve arka lambalardaki ufak değişiklikler başlıca tasarımsal değişiklikler olarak ön plana çıkmaktadır.

Yakın zamana kadar Peugeot 308’de, 3008 modelinde olduğu gibi i-Cockpit özelliğine yer verileceğine dair söylentiler vardı ancak bu beklentiler boşa çıkacak gibi duruyor. Nitekim şu an itibarıyla Majyajlı 308 modelinde i-Cockpit özelliği bulunmayacak gibi duruyor. Bunun yerine ise geleneksel analog butonlar araçta kullanılmaya devam edilecek. Dolayısıyla iç kabinde direksiyon ve vites kolundaki değişiklikler dışında büyük değişiklikler beklenmemektedir.

Peugeot yetkilileri şimdilik makyajlı 308 modeli ile ilgili sorulan sorulara sessiz kalmayı tercih ediyorlar. Bundan ötürü araç hakkında çok büyük bir bilgi akışı bulunmuyor. Motor seçeneklerinde bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

2018 Model Peugeot 308 Modelinin Tanıtım ve Piyasaya Çıkış Tarihi Ne Zaman?

2018 Model Peugeot 308 modelinin yaz aylarında tanıtılması, Dünya prömiyerinin ise sonbaharda Frankfurt Motor Show’da yapılması öngörülmektedir.

2018 PEUGEOT 308 FOTO GALERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir