2018 Nissan X-Trail Özellikler ve Fiyat

Nissan, yenilenen Qashqai modelinin ardından yeni 2018 model X-Trail modeli hakkında da bilgi vermek için hazırlıklarına başladı.

Nissan, majyajlı Qashqai’nin ardından yenilenen X-Trail modelinin özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler sunmak için kolları sıvadı. Böylelikle tanıtımı Cenevre’de yapılan Qashqai’nin ardından gözler yenilenen X-Trail modeline çevrilmiş oldu.

2018 X-Trail modelinin tanıtımı Nisan ayı içerisinde Çin’de yapılacak. Bu tanıtımdan önce Nissan, 2018 X-Trail modeline ait bazı fotoğraflar internete sızdırıldı.

Yayınlanan görsel göz önünde bulundurulduğunda 2018 Nissan Makyajlı X-trail modelinin, Amerika pazarında satışta bulunan Rogue modelinden ilham alınarak tasarlandığı söylenebilir. Diğer yandan yeni ızgara tasarımı ve far sistemine kavuşacak olan 2018 Nissan X-Trail, selefine kıyasla daha dinamik ve sportif bir tasarıma kavuşacak.

Motor Seçenekleri

Yeni 2018 Nissan X-Trail Modeli’nde değişiklik büyük ölçüde iç ve dış tasarımda gerçekleşecek. 2018 Nissan X-Trail modelinde motor seçenekleri selefiyle aynı olarak sunulacak.

Fiyat

2018 Yeni Nissan X-Trail makyajlı modelinin fiyatı başlangıç seviyesi olarak 20.000 dolar civarlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir