2018 Skoda Superb Fiyatı ve Özellikleri

2018 model arabalar içerisinde yer almaya hazırlanan 2018 Skoda Superb modelinin fiyatına ve özelliklerine dair her geçen gün daha fazla detay ortaya çıkıyor. Son olarak yeni Superb modelinin dijital çizimleri ve casus fotoğrafları ortaya çıktı.

Yeni Skoda Superb modelinin fiyatı ve özellikleri ile ilgili her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni Superb modelinin dijital ortamdaki çizimleri paylaşılırken, modelin test sürüşleri esnasında fotoğrafları da casus fotoğrafçılar tarafından kameraya alındı.

2018 Skoda Superb
2018 Skoda Superb

Yeni Skoda Superb modelinden ortaya çıkan fotoğrafları incelediğimizde modelin ön kısmının görüntüsünün revize edildiğini görüyoruz. Yeni Superb modelinin ön panjuru da yenilenirken, selefine kıyasla ön panjuru artık daha dar, takoz formundaki farlarla daha farklı bir görüntüye kavuştu. Ön panjur görünüşe göre ”Butterfly” adı verilen forma sahip.

2018 Skoda Superb
2018 Skoda Superb

Ön tarafı incelemeye devam ettiğimizde selefine kıyasla daha kıvrımlı çizgilere bürünen kaput dikkatlerden kaçmıyor. Öte yandan selefinde dikdörtgen forma sahip sis farları, yeni Superb modelinde güncellenerek üçgen formuna büründürülmüş gözüküyor.

2018 Skoda Superb Combi
2018 Skoda Superb Combi

2018 Skoda Superb Combi versiyonunun ise arka kısmı görülebiliyor. Bu versiyonun tasarımının genel anlamda Çek kristal sanatından ilham alınarak yapıldığını görebiliyoruz. Öte yandan arka lambalarda selefinde yer alan C-Motifli LED grafikler Yeni Superb Combi modelinde bulunmuyor. Bu versiyonun arka kısmında yapılan değişiklikler arasında ise arka tamponun daha dar reflektörlerle donatılmış olması da yer alıyor.

2018 Skoda Superb - İç Mekan
2018 Skoda Superb – İç Mekan

Yeni Skoda Superb Combi modelinin ön kısmı fotoğraflarda gözükmüyor ancak bu modelin yeni bir radyatör ızgarası, daha konturlu bir tampon ve karakteristik üçgen formundaki farlarla Skoda müşterilerinin beğenisine sunulması bekleniyor.

2018 Skoda Superb yeni donanım seviyeleri ile karşımıza çıkacak. Bu modelin ne zaman yollara çıkacağı ise henüz netlik kazanmadı. Tanıtımının ise 2017 yılının son çeyreğinde yapılması bekleniyor.

Yeni Skoda Superb modelinin fiyatının ise 40.000 dolardan başlaması öngörülüyor.

2018 SKODA OCTAVIA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SKODA KAROQ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SKODA KAROQ YETI2 SUV FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SKODA KODIAQ SCOUT FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2019 SKODA OCTAVIA ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER SKODA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2018 Skoda Superb Fiyatı ve Özellikleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir