2018 Subaru Ascent Fiyatı ve Özellikleri

2018’de çıkacak arabalar içerisinde yer alacak olan 2018 Subaru Ascent modelinin özellikleri gün geçtikçe belli olmaya devam ederken, modelin başlangıç fiyatına dair de güçlü öngörüler ortaya atılmaya başlandı.

2018’de çıkacak arabalar içerisinde en çok merakla beklenen modeller arasında yer alan Yeni Subaru Ascent modelinin özellikleri netleşmeye devam ederken başlangıç fiyatına dair de güçlü tahminler oluşturulmuş durumda.

2018 Subaru Ascent
2018 Subaru Ascent

Selefine kıyasla büyük ölçüde yenilenen 2018 Subaru Ascent, 8 kişiye kadar oturma kapasitesi sunuyor. 8 kişilik alana gerek duymayan araç sahipleri ise koltukları katlayarak ya da kaydırarak araçiçi farklı kombinasyonlar oluşturabiliyorlar.

Geçtiğimiz nisan ayında konsept olarak gün yüzüne ilk kez çıkan Yeni Ascent, konsept modelinden geniş çaplı farklılıklara sahip olmayacak. Dynamic x Solid tasarım felsefesi ile tasarlanan bu model, ön kısımda C forma sahip farları ve altıgen formundaki ızgara yapısı ile tasarım gücünü ortaya koyuyor.

2018 Subaru Ascent - İç Mekan
2018 Subaru Ascent – İç Mekan

Yeni Subaru Ascent ilk aşamada kaputunun altında 2.4 litrelik motor seçeneği ile gelecek. Bu motor CVT şanzıman ile kombine edilecek.

Giriş seviyesinde yer alan donanımda otomatik acil frenleme, şerit takip sistemi, EyeSight sistemi, Android Auto, Apple carplay, 18 inç jantlar, tavan rayları, üç bölgeli otomatik kllima, 6.5 inç büyüklüğündeki bilgi-eğlence ekranı ön plana çıkan özellikler arasında yer alıyor.

2018 yılının ilk çeyreğinde yollara çıkması beklenen 2018 Subaru Ascent modelinin başlangıç fiyat etiketine dair öngörüler ise 30 bin dolar seviyesinde birleşiyor.

2018 SUBARU XV FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SUBARU LEVORG TÜRKİYE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SUBARU IMPREZA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 SUBARU LEGACY GELİYOR

2018 SUBARU OUTBACK ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER SUBARU HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir