2018 Volkswagen T-Roc Fiyatı ve Özellikleri

Alman otomotiv devi Volkswagen, birçok kez teaser niteliğinde paylaşımlarını yaptığı T-Roc modelini sonunda ortaya çıkardı. İşte 2018 Volkswagen T-Roc fiyatı ve özellikleri…

Volkswagen, yakın zamana kadar birçok teaserını paylaştığı yeni modeli T-Roc’ı sonunda gün yüzüne çıkardı. Fotoğraflar incelendiğinde 2018 Volkswagen T-Roc modelinin geniş bir ön ızgaraya, ince yapılı farlara ve göz alıcı LED gündüz farlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aracın ön tasarımı bu şekildeyken bu yeni modelin diğer ön plana çıkan tasarım özellikleri arasında kaslı yapıya sahip çamurlukları, plastik gövde parçaları ve A sütunundan C sütununa uzanan krom detayı gibi özellikleri sayabiliriz.

2018 Volkswagen T-Roc
2018 Volkswagen T-Roc

Arka kısmın tasarımını incelediğimizde ise bagaj üstünde yer alan spoyler, dik arka cam yapısı ve sportif bir görünüme sahip arka tampon dikkatleri çekiyor. Tasarım açısından değerlendirmeye devam ettiğimizde, bu modelin iki farklı renk opsiyona sahip olmasının ayrıcalıklı bir özelliği bulunuyor. Nitekim bu özellik Alman markanın bir crossover modelinde ilk kez yer verdiği bir detay. Tasarım açısından son olarak ise tavanda, aynalarda ve A sütununda zıt renklerin kullanımına özen gösterildiğiniz söyleyebiliriz.

2018 Volkswagen T-Roc
2018 Volkswagen T-Roc

İç mekana geldiğimizde ise bu bölümde yüksek teknolojili sistemlere yer verildiğini söyleyebiliriz. Dijital gösterge paneli ve bilgi-eğlence sistemi gibi son nesil özelliklerin yer aldığı bu yeni modelde, üç kollu direksiyon simidine de yer veriliyor. Spor koltukların yer aldığı bu model de farklı renk opsiyonları da müşterilerin beğenisine sunuluyor. Her açıdan birçok gelişmiş ve son teknoloji özelliklerin yer aldığı bu modelde güvenlik seviyesinin yüksek tutulması da unutulmadı. Nitekim Yeni T-Roc modelinde Çarpışma Önleyici Frenleme Sistemi, Şehir içi Acil Frenleme Sistemi, Şerit Takip Sistemi ve Yaya Koruma Asistanı gibi birçok güvenlik sistemine yer verildi. Standart olarak sunulan bu güvenlik sistemlerinin dışında opsiyone olarak Adaptif Hız Sabitleyici, Arka Trafik Uyarı Sistemi, Park Asistanı Ve Trafik Asistanı gibi güvenlik özellikleri de sunulmaktadır.

2018 Volkswagen T-Roc
2018 Volkswagen T-Roc

Motor seçeneklerine değinecek olursak; bu otomobilde üç dizel ve üç benzinli motora yer verileceği şirketin resmi kanadından açıklandı. Yeni Volkswagen T-Roc modelinde 7 ileri vitesli DSG otomatik şanzımana yer verilecek. Standart olarak önden çekişli olarak sunulacak T-Roc modelinde, dört tekerlekten çekiş sistemi müşterilerin beğenisine opsiyonel olarak sunulacak.

Yeni Volkswagen T-Roc modelinin kasım ayından itibaren Almanya’da 20 bin euro başlangıç fiyatı ile satışa çıkacak.

2018 VOLKSWAGEN T-ROC FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir