2019 Aston Martin DBS Superleggera Türkiye’de Beğeniye Sunuldu – Fiyat Bilgisi

Aston Martin’in, twin turbo beslemeli 5.2 litrelik V12 motorlu DBS Superleggera, 715 beygirlik bir güce ve 900 Nm torka sahip. Maksimum hızı saatte 339 kilometre olan araç, 8 ileri tam otomatik şanzımana sahip. 0’dan 160 km/s hıza ise 6.4 saniyede ulaşabiliyor. Dış tasarımı ve performanstaki başarısı ile ilgi çeken otomobil iç tasarımıyla da sportif havayı yakalamayı başarıyor. Aston Martin’in diğer otomobillerinin iç mekan tasarımlarındaki anlayışın DBS Superleggera modelinde de uygulandığını söyleyebiliriz.

aston martin

aston martin

aston martin

Aston Matin’in bugüne kadar ürettiği en agresif tasarıma sahip model olan DBS Superleggera, kıvrımlı hatlarıyla dikkat çekiyor. 715 beygirlik V12 motoru ile dikkat çeken otomobil, 0’dan 100 km/s hıza 3.4 saniyede ulaşıyor.

Türkiye’de satışa sunulan modelin fiyatı 675 Bin Euro’dan başlayacak.

Aston Martin Türkiye distribütörü olan D&D Motorlu Araçlar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, “Aston Martin’in Türkiye satış ve servis operasyonlarını büyük bir başarı ile devam ettiriyoruz. Tüm Aston Martin modelleri Türk otomobil tutkunları tarafından heyecan ile bekleniyor ve karşılanıyor. D&D Motorlu Araçlar olarak DBS Superleggera modelinin satış grafiğimizi geçen yıllara göre daha da arttıracağını öngörüyoruz. Showroom’larımıza daha yeni gelmesinerağmen ilgi çok büyük. DBS Superleggera’yı 675 Bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir