2019 Audi A7 Tanıtılıyor

Alman otomotiv devi Audi, amiral gemisi olan A7 Sportback modelinin 2019 model yılını yakında tanıtıyor.

Alman otomobil üreticisi Audi, 2019 Audi A7 Sportback modelini ilerleyen günlerde organize edilecek olan Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor.

Yeni Audi A7 Sportback ikinci nesli prologue konseptinden ilham alınarak tasarlandı. Tam olarak şu an için detaylar bilinmese de markanın iddia ettiğine göre Yeni A7 Sportback modeli selefine kıyasla daha geniş ve konforlu olarak Audi müşterilerinin karşısına çıkacak.

2019 Audi A7
2019 Audi A7

2019 Audi A7 Sportback modelinde kullanılan tasarım dili aracın dış mekanının şık gözükmesini sağlamasının yanı sıra iç mekan atmosferine de yansımuş görünüyor. Audi A8 modelinde de yer alan yeni nesil MMI bilgi eğlence sisteminin entegre edildiği bu model, geleneksel düğmelere ek olarak yüksek çözünürlüklü dokunmatik bir multimedya ekranına da yer veriliyor.

2019 Audi A7 - İç Mekan
2019 Audi A7 – İç Mekan

2019 Audi A7 Sportback modelinin kaputunun altında hangi motor seçeneklerine yer verileceği henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak öngörülere göre Amerika pazarında sunulan versiyonda 3,0 litrelik TFSI V6 motor ve 7 ileri vitesli S-Tronic şanzımanın kombine edilerek sunulacak. Öte yandan Yeni A7 modelinde plug-in hibrit versiyona da yer verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir