2019 Jeep Renegade Modelinin İlk Görseli Ortaya Çıktı

Yeni nesli ile karşımıza çıkmaya hazırlanan 2019 Jeep Renegade test sürüşleri esnasında casus fotoğrafçıların kameralarına yansıdı.

Jeep Renegade ilk defa 2014 yılında yollara çıkmış ve kısa sürede oldukça yoğun bir ilgi görmüştü. Jeep Renegade 2019 model yılı için güncelleme çalışmalarını sürdürüyor. 2019 Jeep Renegade prototipi test sürüşleri esnasında ilk defa casus fotoğrafçıların kameralarına yansıdı.

Casus fotoğraflara bakıldığında 2019 Jeep Renegade modelinin ön ve arka kısımlarının yenilendiği görülüyor. Yuvarlak farlar, sis lambaları ve sinyal lambaları halihazırda yollarda olan Renegade modeli ile benzerlik gösteriyor ancak araç hala geliştirilme aşamasında olduğundan ilerleyen dönemlerde değişime uğrayabilir.

Fotoğrafa baktığımızda ön panjur ızgaralarının selefine kıyasla bir hayli değiştiği görülüyor. Yeni Renegade modelinin arka lambaları ise yeni grafikler ile gelebilir. Tamponun da revizyondan geçirilmesi bekleniyor. 2019 Jeep Renegade modelinin iç mekanında ise yeni döşeme seçenekleri Jeep müşterilerinin beğenisine sunulacak.

Halihazırda yollarda olan Jeep Renegade modeli kaputunun altında bir dizi benzinli, benzinli – etanollü ve dizel motor seçeneği ile Jeep müşterilerine sunuluyor. Bu motorların silindir hacimleri ise 1.4 – 2.4 litre arasında yer alıyor. Bu motorların güncellenip geliştirilerek Yeni Renegade modelinde de kullanılması bekleniyor. Öte yandan ek olarak 2.0 litre turboşarjlı benzinli motor seçeneği de sonraki aşamalarda sunulabilir.

2019 Jeep Renegade modeli önümüzdeki senenin sonlarına doğru bazı pazarlarda satışa çıkarılmaya başlanacak.

2018 JEEP RENEGADE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 JEEP WRANGLER FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2019 JEEP CHEROKEE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

DİĞER JEEP HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir