2019 Mercedes GLC ‘nin Test Görüntüleri ve Bazı Göze Çarpan Özellikleri

Mercedes-Benz, testlerdeki görüntülere göre GLC’de büyük çaplı değişikliklere gidecek gibi görünüyor.

Çekimlere baktığımızda farlarda yenilenme olabilir gibi görünüyor. Bunun yanı sıra GLC makyajlı test aracında 5 kollu alaşım jantlar kullanılması bekleniyor.

2019 Mercedes GLC’nin test çekimlerinde arka tarafta yeni bir tampon tasarımı dikkat çekiyor. Reflektörler biraz aşağı alınmış. Görüntülenebilir olmamasına rağmen, krom egzoz uçları seçilen dereceye bağlı olarak paketin bir parçası olabilir.  Mevcut bölünmüş LED imzasının yerine, dönüş göstergeleri birincil stop lambalarının altına yerleştirilebilir.

Mercedes, iç mekana da güncellemeler getirecek. Bilgi-eğlence sistemi ekranı biraz daha geniş olabilir. Muhtemelen yeni C-Sınıfında olduğu gibi, enstrümantasyon tamamen dijital bir ayara geçecektir. Dokunma duyarlı kontrollere sahip yeni bir direksiyon simidi, MY2019 GLC’ye getirilebilir.

Güç aktarım organlarındaki değişiklikler, 2019 Mercedes GLC’nin piyasaya sürülmesine yakın bir zamanda açıklanacaktır. Ancak, 2019 Mercedes GLC’de, Merc’in yeni OM654 2.0 L dizelinin kullanılması muhtemel.

2019 Mercedes GLC, önümüzdeki yıl büyük olasılıkla bayi showroomlarında olacak. Dünya çapındaki pazarlardaki lansmanı, Almanya pazarı ile başlayacak ve aşamalı bir şekilde devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir