2019 MINI Countryman Panamericana Tanıtıldı

MINI markasının merakla beklenen modelleri arasında yer alan 2019 MINI Countryman Panamericana modelinin örtüsü kaldırıldı.

MINI tutkunlarının heyecanla beklediği ve markanın 2019’da çıkacak araba modelleri arasında yer alan 2019 MINI Countryman Panamericana modelinin resmi tanıtımı yaptı. Özellikle maceraperestlere seslenen bu model plug-in hibrit ünitesi ile geliyor.

Dünya’nın En Uzun Yolunu Kat Etmek İçin Tasarlandı

Yeni MINI Countryman Panamericana modeli dünyanın en uzun yolu olan Pan-American otoyolunu kat etmek üzere tasarlandı. 48 bin km olan bu yolu kat edebilecek olan model özellikle seyahat ve macera tutkunları için birebir bir model olarak gösteriliyor.

Hibrit Motor Seçeneği İle Sunulacak

Kaputunun altında 1.5 litrelik hibrit motor seçeneği ve 6 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla sunulan 2019 MINI Countryman Panamericana modelinin 221 hp’lik bu motoru 385 Nm tork üretme kapasitesine sahip. 0-100 km/s hızlanmasını 6.8 saniyede tamamlayabilen bu model elektrikli motoru ile 40 km kadar yol kat edebiliyor. Modelin 87 hp’lik elektrikli motoru ile 165 Nm tork üretme kapasitesine sahip.


DİĞER MINI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir