2019 Model Makyajlı Mercedes GLC SUV Test Edilirken Görüntülendi. Dikkat Çeken Özellikleri

Mercedes , 2019 model GLC SUV’un testlerine devam ediyor.  Yakın zamanda ortaya çıkan C-Class ile benzer yolu izleyen Mercedes, GLC makyajlı modelinin dış değişikliklerini ince ayrıntılarla sınırlı tutacak gibi görünüyor.  Yeni Multibeam LED farlar ile beraber daha fazla teknoloji ile gelebilir. En büyük göze çarpan değişiklikler, 12,3 inçlik dijital gösterge paneli, yükseltilmiş head-up display, yeniden tasarlanmış bir touchpad kontrol cihazı ile 10.25 inçlik bilgi-eğlence sistemine sahip olabilir.

Ayrıca, S-Serisi’nde ilk kez görülen, dokunmaya duyarlı kontrolleri de içeren üç kollu direksiyon simidine de sahip olacak. Güvenlik ve sürücü destek sistemlerinin kapsamı da geliştirilecektir. GLC, tıpkı 2019 C-Serisi’nde olduğu gibi gelişmiş kamera ve radar donanımına da sahip olabilir.

Önceki 2.1 lt motorun yerine daha modern 195 hp güç üreten 2.0 litrelik dokuz ileri vitesli Euro-spec modeli kullanılabilir.  Makyajlı Mercedes GLC’nin 2019’da önce Avrupa’da ve kısa bir süre sonra da Amerika’da çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir