2019 Nissan Micra Hakkında Bilgi ve Güncel Fiyat Bilgisi

2019 Nissan Micra’nın yeni kasası henüz Türkiye’ye gelmedi ama yurtdışında modele yeni donanımlar eklenmeye devam ediyor.

Nissan, daha fazla standart donanım sunarak güncellediği Micra’yı otomobil severlerle buluşturuyor. Modelde gelişmiş bir bilgi-eğlence sistemi de standart donanımda yer alacak.

Yeni Nissan Micra satın alacak otomobil severlere beş yıl boyunca ücretsiz olarak güncellenen TomTom navigasyon, NissanConnect bilgi-eğlence sistemi, Android Auto, Apple Carplay de ücretsiz olarak sunulacak.

Daha önceki gibi 7 inç boyutunda gelecek dokunmatik ekranda daha az sabit tuş ve daha fazla dokunma kabiliyeti olacak. Ana ekran kişiselleştirilebilecek, kullanıcılar istedikleri kısayolları ayarlayabilecek.

Nissan gösterge panelini de güncelledi. Telefon aramaları ile metin mesajları ekranda gösterilebilirken, ses kontrol sistemi de yeni eklenen özellikler arasında.

Nissan Micra İç Mekan

Yeni Nissan Micra, 70hp ile 1.0 litre benzinli, 88 hp ile 0.9 litrelik benzinli ve 88 hp’lik 1.5 litrelik dizel olmak üzere üç motor seçeneği ile sunuluyor.

2018 Model Fiyat Listesi :

MotorVitesDonanımFiyat
1,2Düz VitesMATCH76,299 TL
1,2CVT (A/ T)STREET79,393 TL
1,2CVT (A/ T)MATCH85,920 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir