2019 Peugeot 508 Geliştirilmiş Olarak Geliyor

Peugeot, 508’i yeni nesilde daha da ileriye götürüyor. Peugeot 508 en çekici ve talep gören aile otomobilleri arasında yer alıyor. Otomobil sedan görünümlü beş kapılı bir fastback.

CarBuyer bir değerlendirme yaptı ve kabinin gerçekten iyi tasarlanmış olduğunu, içeride lüks bir ambiyans olduğunu ve Peugeot’nun detaylara önem verdiğini açıkladı.

Bagaj hacmi rakipleriyle boy ölçüşebilir genişlikte ve arka koltuk bacak mesafesi oldukça yeterli. Baş mesafesi için ise aynı rahatlığı ve genişliği söylemek mümkün değil.

Eski orta boy Peugeot’lar yumuşak biniş deneyimi vermeleriyle tanınırdı. Yeni 508’in süspansiyonu ise biraz daha sert ancak virajları almakta selefinden çok daha iyi.

Peugeot

Peugeot

Yeni modelde ilk kez opsiyonel gece görüşü sistemi de var. Sportif görünüş, büyük multimedya sistemi ve 20 inç tekerlek isteyenler iki üst donanım seviyesinden birini seçmeli.

Peugeot 508 rakipleri olan Volkswagen Passat, Ford Mondeo ya da Skoda Superb’e kıyasla tercih edilebilir bir model mi olacak bunu zamanla göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir