2019 Model ArabalarHaberlerLand RoverYeni Araba Modelleri

2019 Range Rover Evoque Görüntülendi

Range Rover Evoque ikinci nesli ile test sürüşlerine başladı.

2019 model arabalar arasında yer alacak olan 2019 Range Rover Evoque test sürüşlerine başladı. Bu model yakın zamanda test sürüşleri esnasında kamuflajlı olarak casus fotoğrafçıların kameralarına yansıdı. Fotoğraflara bakıldığında Yeni Range Rover Evoque modelinin ağır kamuflaja sahip olduğu görülüyor.

Yeni Evoque modelinin tasarım olarak Range Rover Velar modelinden izler taşıması bekleniyor ve selefine kıyasla daha sadece bir görünüme bürünmesi bekleniyor. Öte yandan coupe forma sahip belirgin tavan çizgisi selefindeki olduğu gibi aynen devam edecek. Yeni Evoque modelinin dış tasarımında kapı kollarının revize edilmesi ve ince LED stop lambalarına yer verilmesi de bekleniyor.

2019 Range Rover Evoque
2019 Range Rover Evoque

Markanın En Çok Satan Modeli

Range Rover Evoque Land Rover markasının en çok satış yapan modeli olma ünvanına sahip. Selefi ile aynı platform üzerinde geliştirilecek olan bu modelin iç mekanı biraz daha geniş olarak gelecek. Ancak bu modelin geliştireceği platform elektrikli bir versiyona uygun olmadığı biliniyor. Dolayısıyla Yeni Evoque modelinin kaputunun altında markanın 1.5 litrelik benzinli ve hibrit ünitesine yer verilebilir.

2018 Range Rover Evoque modelinin iç mekanına geldiğimizde ise markanın yeni bilgi-eğlence sistemi bizleri karşılayacak. Buna ek olarak Velar modelinde de yer alan çift dokunmatik ekran sistemi bu modelin iç mekanında yer alacak en dikkat çekici detaylar arasında yer alıyor.

Giriş seviyesinde yer alan versiyonlar ön tekerlekten çekiş sistemi ile gelecek. Dört tekerlekten çekiş sistemi ise üst donanımlarda yani daha pahalı versiyonlarda sunulacak.

Yalnızca beş kapılı bir gövde seçeneği ile satışa çıkarılacak olan 2019 Range Rover Evoqu modelinin 2019 yılında satışa çıkarılması bekleniyor.

 

RANGE ROVER İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı