2019 VW Jetta GTI Nasıl Görünecek?

Yeni Volkswagen Jetta modelinin tanıtımı yakın zamanda yapılmıştı. Yapılan tanıtımın ardından şimdi ise bu modelin GTI versiyonu merak ediliyor.

2019 Volkswagen Jetta örtüsünü yakın zamanda kaldırmış ve bu modele dair tüm merak edilen detaylar açıklanmıştı. Avrupa pazarında ve dolayısıyla Türkiye pazarında satışa çıkarılmayacağı ve tanıtımın Amerikan pazarına yönelik olduğu açıklanan bu modelin GTI versiyonu da merak konusu oldu. Bu versiyonun özellikle performansı ve tasarım özellikleri merak ediliyor.

Dijital Ortamda Çizimi Yapıldı

2019 Volkswagen Jetta GTI versiyonunun dijital çizimi XTomi tarafından yapıldı. (Haber görselinde yer alıyor.) Dolayısıyla gerçek Volkswagen Jetta GTI böyle ya da buna benzer bir tasarıma sahip olabilir. Görseli incelediğimizde bu versiyonun agresif bir dış tasarıma sahip olduğu görülüyor. Buna ek olarak aracın ön kısmında R logosu ile ve diğer detaylar ile sportif bir görünüm ortaya koyuyor. Eğer aracın tasarımı görseldeki gibi olursa satış performansı bir hayli yüksek olabilir çünkü aracın performansı da bir hayli yüksek olacak.

2019 VW Jetta GTI modelinin kaputunun altında 2.0 litrelik motor seçeneğine yer verilecek. Bu motor 226 hp güce sahip olacak. Daha evvel Jetta R modeli Golf R modelinde de yer verilen 306 beygirlik motora sahipti. Ancak Jetta R versiyonunun üretilmeyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bakalım Yeni Jetta GTI versiyonunun tasarımı bu görsel ile ne kadar benzeşecek bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

2019 VOLKSWAGEN JETTA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

DİĞER VOLKSWAGEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir