2020 Mercedes S-Serisi’nin Yeni Görselleri Geldi

Mercedes-Benz yeni 2020 S-Serisi’ndeki dev multimedya ekranı, otomobil üreticilerinin beygir gücü kadar teknolojik ekipman ve multimedya yarışına geçtiği yeni nesil tasarımlarda fazlasıyla öne çıkıyor. Lüks sedan otomobilin dikey ekranı son paylaşılan casus fotoğraflarda görülüyor. Bu mesafeden ekranın dünyanın en büyük tableti iPad Pro 12.9’dan daha büyük göründüğü söylenebilir.

mercedes s serisi

mercedes s serisi

mercedes s serisi

Ekranın bazı fiziksel butonlar taşıdığı görülüyor. Sürüş modlarını, dörtlü flaşörler, açma-kapatma tuşları ve diğer fonksiyonlar kontrol edilebiliyor. Dokunmatik ekrandan erişebilen fonksiyonlarla dijital kontrol paneli epey geniş.

Otomobilin hibrit versiyonlarında 3.0 litre ve 2.9 litre sıralı altı silindirli benzinli ve dizel motorlar kullanılacak. Plug-in hibrit versiyonlarda 100 km elektrikli sürüş mesafesi sunulacak. 2020 S-Serisi gelecek yıl 3. seviye yarı otonom sürüş teknolojisiyle gelecek.

S-Serisi yeni 4Matic dört çekişli sürüş sistemi ve değişken tork dağıtımı özelliğiyle gelecek. 48 volt sistemle birlikte çalışacak aktif süspansiyon ve öndeki yolu tarayan bir stereo kamera özellikleri de birlikte geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir