2020 Model Makyajlı Mercedes GLC Görüntülendi

Alman otomotiv devi Mercedes, makyajlı GLC’nin testlerini sürdürüyor. GLC Coupe, o testler sırasında casus kameralarca hafif kamuflaj ile görüntülendi.

Görüntünün verdiği ipuçları da dikkate alındığında GLC Coupe’nin küçük değişiklikler ile geleceği görüşü ağırlık kazanıyor. Modelin tasarımında ön bölüme odaklananmış olan Mercedes’in, GLC Coupe üzerinde yaptığı en kayda değer değişiklik led gündüz farlarının eklemesi. Güncellenmiş aydınlatma ünitelerine ek olarak ızgara revize edilmiş, ön tampon yenilenmiş. Arkaya doğru ilerledikçe stil değişikliklerinin azaldığı gözlerden kaçmıyor. Arka lambalarında da değişiklik beklenen modelin, yeni bir alt tampon ve çoklu egzoz sistemi ile geleceğini de eklemek gerek.

Kabinde daha geniş bir bilgi-eğlence sistemine yer verecek olan Mercedes, kullanıcılarına güncellenmiş bir iç mekan vadediyor. Yeni direksiyon simidi de iç mekandaki değişiklikler arasında.

Mercedes’in C Serisinde yer verdiği motorlardan bazıları yeni GLC Coupe’de de kullanılacak. 225 hp’lik 369 nm tork üreten 2.0 litrelik dört silindirli motorun en güçlü adaylardan biri olduğu söylenebilir. 241 hp 369 nm tork üreten bir diğer motor da seçenekler arasında yer alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir