2020 Subaru Outback New York Otomobil Fuarında Olacak

2020 Subaru Outback, Legacy modeliyle aynı platformu paylaşıyor ve bu sayede daha iyi sağlamlık, gelişmiş yol tutuşu ve daha iyi kalite sunuyor. İki modelin stil olarak da birbirlerine benzemesi bekleniyor. Outback’in öncekinden daha güvenli olması ve internete bağlı özelliklere sahip olması bekleniyor.

Subaru’nun Şerit Ortalama Fonksiyonu’na sahip EyeSight sürüş yardım sistemi, DriverFocus dikkat dağınıklığı önleyici sistem, Ön Görünüm Monitörü, LED direksiyon etkileşimli farlar ve geri otomatik fren gibi özelliklerin Outback’de standart geliyor.

İç mekanda Premium, Sport ve Limited özel modellerinde standart olan Legacy’nin geniş tablet tarzı 11.6 inç full HD dokunmatik ekranı var.

Subaru

Altı silindirli motorun yerine 260 hp 2.4 litre turboşarjlı dört silindirli motora yer vermesi bekleniyor. Bu arada, giriş seviyesi modellerde 182 HP 2.5 litrelik dört silindirli bir motor bulunabilir.

Subaru

Subaru, 2020 Legacy’yi, geniş çamurluklar, daha yüksek bir bagaj kapağı, yeni yan aynalar ve daha dinamik bir duruşa sahipti. Plastik kaplamalı ve daha yüksek bir station gövde tipinde olmasına rağmen, Outback’ten de benzeri özellikler bekleniyor.

2020 modeli olarak satışa çıkacak yeni Outback konusunda ise fiyat detayları henüz gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir