2021 Nissan Kicks e-Power Tayland’da Tanıtıldı

Japon otomobil üreticisi Nissan 2021 Kicks’i Tayland’da tanıttı çünkü model Güney Asya piyasaları için bu ülkede üretiliyor. Nissan Kicks bölgede e-Power elektrikli güç aktarım sistemiyle sunulacak. Bu da Tayland’ı Nissan e-Power teknolojisinin Japonya dışında sunulduğu ilk ülke yapıyor.

Sistemin toplam güç çıkışı 129 PS (127 hp / 95 kW), tork değeriyse 260 Nm. Tek pedallı sürüş deneyimi sunan otomobil Taylandlı müşteriler için elektrikli otomobillerin benimsenmesinde önemli bir aşama olacak.

Nissan Kicks e-Power ayrıca 14 sürüş yardım sistemine sahip. Bunlar arasında Akıllı Sürüş, Akıllı Seyir Kontrolü, Akıllı İleri Çarpışma Uyarısı, Akıllı Acil Fren, Kör Nokta Uyarısı, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Akıllı Çevre Monitörü ve Hareketli Obje Tespiti ile Akıllı Arka Ayna bulunuyor.

Haziran ayından itibaren otomobilin teslimatları Tayland’da başlayacak. Otomobilin başlangıç fiyatı 889.000 baht 27.730 dolar.

E-Power teknolojisi benzinli motor desteğiyle elektrikli sürüş sağlıyor. 1.57 kWh lityum iyon pilden gelen güç e-Power 1.2 litre üç silindirli benzinli menzil uzatıcı motor ve elektrikli EM57 jeneratör / dönüştürücü motora aktarılıyor.

Stil bakımından 2021 Nissan Kicks e-Power ince LED farlar, bumerang biçimli LED gündüz farları ve dönüş sinyalleri, daha büyük V-Motion ön panjur ve revize edilen LED arka lambalar ile dikkat çekiyor. Müşteriler altı farklı renk seçeneğine sahip ve bunlardan dördü opsiyonel siyah tavan ile kombine edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir