Aston Martin Lagonda, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Tanıtılacak

Lagonda, Aston Martin’in alt markası ve Cenevre Otomobil Fuarı’nda “All-Terrain Concept” isminde yeni bir konseptle tanıtacak. All-Terrain konsepti ise Lagonda markasında üretim bandında olacak ilk model olarak karşımıza çıkıyor. 2021 yılında piyasada olması bekleniyor.

Izgara bölümünden farlara kadar krom bir panelin uzandığı otomobil oldukça geniş bir hacme sahip. Konsept geleneksel yan aynalar yerine dijital kamera kullanacak. Lexus’da görmeye başladığımız bu yeni geliştirme, tüm markaların yeni modellerinde zamanla yer alacak gibi duruyor.

lagonda

lagonda

Aston Martin Lagonda başkanı ve CEO’su Andy Palmer, “Otomobil markalarının yeni ürünlerini gösterme yöntemleri son yıllarda çok değişti ancak yine de büyük otomobil fuarlarının atmosferinde çekici bir şeyler var.” ifadelerine yer vererek yeni konseptin fuarda tanıtılmasına yaklaşımını dile getirmişti.

Aston Martin, en önemli modeli olarak Lagonda All-Terrain’i tanıtacak ama bununla sınırlı kalmayacak. Etkinlikte yeni Vantage, DB11AMR ve DBS Superleggera modelleri de sahne alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir