Audi RS Q3 Sportback Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

Q3 Eylül ayındaki Frankfurt MotorShow Fuarı’nda tüm dünyaya tanıtılacak. Q3’ün muhtemelen Range Rover Evoque ve BMW X2’nin rakipleri olması bekleniyor.

Q3 Sportback için belirlenen motorlar arasında, yeni nesil 1.5 litrelik dört silindirli turboşarjlı benzinli ve dizel versiyonlar ile günümüzün 2.0 litrelik dört silindirli benzinli ve dizel motorlarının güncellenmiş versiyonları bulunuyor.

Audi

Audi

Audi dış tasarım patronu Andreas Mindt ise yeni Q3’ün diğer Audi modellerinden ve Q3 coupe versiyonundan daha özel bir tasarıma sahip olduğunu, tasarımcıların bunun üzerinden bir yıl uğraştıklarını belirtti.

Q3 Sportback kuput altında, yeni nesil 1.5 litrelik dört silindirli turboşarjlı benzinli ve dizel versiyonlar ile günümüzün 2.0 litrelik dört silindirli benzinli ve dizel motorlarının güncellenmiş versiyonları bulunuyor.

İkili oval spor egzoz uçları, frenlerdeki Audi Sport logoları ve hava girişleri, ızgara ve tekerlek stiliyle diğer versiyonlarından ayrılabilen RS Q3 Sportback’in, ürettiği tamamen yeni 2.5 litrelik beş silindirli ve 405 HP gücünde bir benzinli motor kullanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir