Birmot İle Fiat Egea Kazanma Şansı

Türkiye otomotiv perakendeciliğinin öncü şirketlerinden bir tanesi olarak bilinen Birmot, hazırladığı kampanya ile müşterilerine Fiat Egea kazanma şansı sunuyor. 

Türkiye’de otomotiv perakendeciliği denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Birmot, yeni kampanyası ile şanslı müşterisinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Birmot, oluşturduğu kampanya kapsamında, araçlarına mekanik bakım ve onarım işlemi yaptıran müşterilerine Fiat Egea kazanmak üzere çekiliş şansı sunuyor.

Kampanyanın Kapsamı ve Süresi

Kampanya kapsamında Birmot servislerinde 650 TL tutarında mekanik bakım/onarım yaptıran müşterilere bir adet çekiliş hakkı veriliyor. 20 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanya boyunca ikinci bir 650 TL’lik bakım/onarım yaptırılması ya da bir defada 650 TL’nin katlarında harcama yapanlara ek çekiliş hakkı da verilerek Fiat Egea sahibi olma yolunda şanslarının artmasını sağlıyor.

Kampanyasının bitiş tarihini 29 Eylül 2017 olarak belirleyen Birmot, müşterilerini Fiat Egea sahibi olmak için çekilişe katılma hakkı kazanmak üzere servislerine davet ediyor.

Birmot Fiat Servislerinin Bulunduğu Yerler

Birmot Fiat servislerinin Türkiye genelinde bulunduğu yerler aşağıdaki gibidir;

Adana, Ankara Yenimahalle, Antalya, Bursa Nilüfer, Bursa Osmangazi, Eskişehir, İstanbul Ataşehir, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul İstinye, İstanbul Küçükyalı, İstanbul Zincirlikuyu, İzmir, Kütahya, Samsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir