BMW 4 Serisi Gran Coupé Temmuz Kampanyasını Kaçırmayın

BMW 4 Serisi Gran Coupé Temmuz ayında, sürüş keyfini yeniden tanımlayan, büyüleyici tasarımı ve sportif yönüyle etkisi altına alan BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé modelleri %0 faiz avantajı ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW Temmuz kampanyası dahilinde, BMW 418i Coupé ve BMW 418i Gran Coupé otomobiller bireysel veya tüzel başvuru sahiplerine, 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve 8.333 TL aylık ödeme tutarıyla satın alınabiliyor.

bmw

bmw

Kampanya, 2018 model BMW 418i Coupé, BMW 418i Gran Coupé otomobilleri kapsamakta olup 31 Temmuz 2019 tarihine kadar kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmaktadır.

Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir