BMW 8 Serisi First Edition Sınırlı Sayıda Üretildi

BMW 8 Serisi First Edition alkantara tavan döşemesi ile birlikte M direksiyonun renk uyumu ise ahenk yakalamış. First Edition’a özel Merino deri döşeme kullanılmış. Vites koluna ve start/stop düğmesine işlenmiş olan cam işlemi daha şık bir görünüm oluşmasını sağlamış. İç mekan konfor ve ergonomide çok başarılı.

bmw

bmw

bmw

bmw

BMW geçtiğimiz aylarda ikinci nesilin tanıtımını yaparken, bu kez first station ile karşımıza çıkıyor. M850i xDrive Coupe’yi baz alan First Edition özel rengiyle fark edilebilir oluyor. 20″ inç çelik jantlar, Frozen Barcelona Blue olarak isimlendirilen renk ile çekici görünüm yakalamış. Egzoz çıkışları ve ön bbrekler siyaha boyanmış ve sportif hale gelmişler.

Mekanik tarafta, M850i xDrive çok güçlü olduğu için bu özel üretimde kaput altı olduğu gibi kalmış. Çift turbo destekli 4.4 litrelik V8 530 bg güç, 750 Nm tork üretebiliyor. 8 ileri otomatik şanzımanı, güç ve torku dört tekerleğe birden iletiyor. maksimum hızı ise 250 km/s olan makine 100 km/s hıza 3.7 saniyede ulaşabiliyor.

Fiyatını henüz bilmiyoruz ancak Xdrive 123.500 Dolar fiyat etiketine sahip. Sadece 400 adet üretilecek özel seri Nisan’da piyasada olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir