BMW 8 Serisi’nden Detaylar Belli Oldu

BMW 8 Serisi’nin konsepti bütün detaylarıyla belli oldu. Tüm resmi detayların ortaya çıktığı bu model yenilenen haliyle 2018’den itibaren tekrar yollara çıkacak. 

Uzun bir aradan sonra tekrar yenilenen BMW 8 Serisi’nden tüm resmi detaylar belli oldu. Mayajlı haliyle tekrar görücüye çıkacak olan bu seriyi 2018 yılından itibaren yollarda görmeye başlayacağız.


Alman otomobil üreticisi BMW, uzun bir aradan sonra yenileyip tekrar satışa çıkaracağı 8 Serisi’nin üretime hazır versiyonundan ziyade ilk aşamada 8 Serisi’nin tasarımını genel hatlarıyla taşıyan konsepti tanıtmayı tercih etti. BMW, bu serisini konsept model üzerinden resmi olarak tanıtmaya başladı.

Konsept olarak resmi kanattan sunulan bu serinin fotoğrafları incelendiğinde ilk olarak bu modelin keskin ve sert hatlara sahip olması dikkatleri çekiyor. Seriye dinamik ve güçlü imajı katan bu tasarımın şıklığı 21 inç büyüklüğündeki jantlar ile bir bütünlük sergiliyor. Fotoğraflarda görülen hava kanalları, böbrek ızgara, karbon fiver difüzör ve egzozların yapısı da bu sert, dinamik ve güçlü imajı destekler nitelikte öne çıkıyor.

bmw 8 serisi
BMW 8 Serisi’nin konseptinden iç mekan fotoğraflar da ortaya çıktı. Bu iç mekana ait fotoğraflar incelendiğinde ise yatay bir çizgi şeklinde yolcu ile sürücüyü ayıran konsol üzerine konumlandırılan multimedya ekran, vites topuzunun tasarımı tasarımı ve elektronik sürücü ekranı ilk dikkati çeken özellikler arasında yer alıyor.

Henüz konsept modelin tanıtımını yapan BMW, üretime hazır versiyonlarda bulunacak olan motor seçenekleriyle ilgili herhangi bir resmi bilgilendirme de bulunmadı. Öte yandan BMW, üretime hazır 8 Serisi’nden oldukça umutlu.

 

2017 BMW 8 SERİSİ FOTO GALERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir