Citroen Ocak Ayı Kampanyasında Takas İndirimi Sunuyor

Fransız otomotiv devi Citroen, yeni yılda ocak ayında sunacağı kampanyayı duyurdu. Citroen sunduğu avantajlı fırsatlar ile müşterilerinin yeni yıla yeni bir Citroen modeli ile girmesini kolaylaştırıyor.

Fransız otomobil üreticisi Citroen, ocak kampanyasını duyurdu. Ürün gamını genişletmeye ve yenilemeye devam eden Fransız marka, 2018 Ocak kampanyası kapsamında müşterilerinin yeni yıla yeni bir Citroen modeli ile başlamasını kolaylaştırıyor.

Sunulan kampanya kapsamında Citroën C3, C-Elysée, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo Combi modellerine özel olarak 1.000-5,000 TL arasında değişiklik gösteren miktarlarda takas indirimi fırsatından yararlanabiliyorsunuz.

Yeni Citroen C3, Elysee (sedan) ve Cactus (Crossover) modelleri için 2 bin TL tutarında takas indirimi sunulurken, Yeni Citroen Picasso modeline özel olarak ise 5 bin TL tutarındaki takas indirimi fırsatı sunuluyor.

Citroen ticari bir model satın almak isteyen müşterilerini de unutmadı. Yeni bir Citroen marka ticari model satın almak isteyenlere özel takas indirimine ek olarak 30 bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve yüzde 0,89 faiz fırsatı ile sunuluyor. Kredi kullanmak istemeyen müşteriler için ise nakit satın alımlarda ek olarak 1.500 TL tutarında indirim fırsatı veriliyor.

 

CITROEN ARALIK 2017 KAMPANYASI

DİĞER CITROEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir