Citroën Yetkili Servislerinde Sürprizler Bitmiyor

Citroën, aracını yaza hazırlamak isteyen müşterileri için benzersiz bir kampanya başlattı. 14 Haziran’a kadar Citroën’lerini yetkili servislere getiren araç sahipleri, orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, işçilikte ve Total motor yağlarında %20 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Citroën’in avantajları bunlarla da sınırlı değil. 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapan sürücüler, 4 adet Michelin ya da Yokohama lastik alımı gerçekleştiren kullanıcılar ya da Online Randevu ile servise gelerek 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapan araç sahiplerine Citroën’den bir laptop sırt çantası hediye.

Citroën, kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veriyor. Avantajlı servis kampanyalarıyla her zaman kullanıcısının yanında olan Citroën, yetkili servislerinde uygulayacağı kampanya ile Citroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, bunların işçiliğinde ve Total motor yağlarında %20 indirim sağlıyor.

Citroën, ayrıca 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapan; 4 adet Michelin ya da Yokohama lastik alan veya Online Randevu ile servise gelerek 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapan Citroën sahiplerine laptop sırt çantası hediye ediyor.

Citroën Türkiye, markanın teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışında Dünya Şampiyonluğu’nu göğüslemiş bir ekiple hizmet veriyor. 14 Haziran 2018’e kadar tüm Citroën sahipleri yetkili servislerine bekleyen ekipler, sürücülerin yollarda daha güvenle seyahat etmesi hedefiyle hareket ediyor.

Citroën Yetkili Servisleri’nin avantajlı kampanyasından yararlanmak için Online Randevu’nuzu buradan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir