Doğuş ve Volkswagen Anlaşma Tazeledi

Doğuş Otomotiv ve Volkswagen Grubu 25 yıla yaklaşan distribütörlük anlaşmalarını güncellendi.

Volkswagen Binek Araç Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackmann, süre kısıtı olmadan yenilenen anlaşmanın Doğuş Otomotiv’e olan güvenin ve iki kurum arasındaki güçlü birlikteliğin göstergesi olduğunu söyledi.

Almanya’nın Wolfsburg kentinde gerçekleşen imza töreninde konuşan Stackmann, distribütörlük anlaşmasının özellikle bir süre kısıtı olmadan güncellendiğini, bunun da Volkswagen Grubu’nun dünya genelindeki en büyük distribütörlerinden olan Doğuş Otomotiv’e duyduğu güvenin ve iki kurum arasında yıllara dayanan güçlü birlikteliğin bir göstergesi olduğunu söyledi. Törene, Volkswagen Binek Araç Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Peter Meiwald ve Volkswagen Binek Araç Uluslararası Satış Direktörü Achim Schaible de katıldı.

Doğuş Otomotiv Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu ile Volkswagen Binek Araç Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jürgen Stackmann’ın imzalarıyla güncellenen distribütörlük anlaşması, Volkswagen Grubu’nun gelecekte dünya genelinde üreteceği yeni hizmet ve ürünlerin, Türkiye’deki kullanıcılara hızlı ve tam donanımlı ulaşmasını sağlayacak.

Anlaşma 2020 Nisanında Yürürlükte Olacak

Ali Bilaloğlu şöyle konuştu: “Güncellenen anlaşma ile birlikte, Doğuş Otomotiv olarak faaliyete başladığımız 1994 yılından bu yana, her yıl daha da güçlenen Yetkili Satıcı ve Servis teşkilatımız ile çağdaş teknolojileri ve çözümleri kullanarak Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Doğuş Otomotiv’in Volkswagen Dünyasındaki en başarılı distribütörlerin başında geldiğini belirten Bilaloğlu “ Bu başarımızın temelinde Türkiye genelindeki yetkili satıcılarımızın ve müşterilerimizin büyük desteği bulunuyor. Bizlere destekleri nedeniyle, teşekkür ederiz.”

2020 Nisan’ından itibaren yürürlüğe girecek olan anlaşma, Volkswagen Grubu’nun dijital çözümlerinin Doğuş Otomotiv’in yetkili satıcı ve servislerinde uygulanmasından, hizmeti verilecek dijital ürünlerin Türkiye’de kullanıcılarla buluşmasına kadar birçok alanı kapsıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir