“Egea Seni Piste Çağırıyor” Etkinliği Gaziantep’te

Fiat Motor Sporları, otomobil tutkunlarını, “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliğiyle bir araya getirmeyi sürdürüyor. Etkinliğin yeni ayağı 26 Mayıs Cumartesi günü Gaziantep’te düzenlenecek.

Fiat Motor Sporları, geçen yıl başlattığı “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği ile Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor. Egea bu kez Gaziantepli otomobil severleri piste çağırıyor. Etkinliğin tarihi 26 Mayıs Cumartesi.

Fiat Motor Sporları, “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği ile bugüne dek Türkiye’nin farklı illerinde birçok otomobil tutkununa benzersiz bir deneyim yaşatmayı başardı.

Hafta boyunca Fiat Bayii Topçuoğlu Otomotiv’e giderek Egea Test Sürüşü yapan Gaziantepli otomobil tutkunları, 26 Mayıs Cumartesi günü Alleben Göleti otoparkında gerçekleştirilecek etkinlikte kıyasıya rekabet etme fırsatı bulacak.

“Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği, Fiat Motor Sporları takım pilotları Fatih Kara ve Yiğit Timur’un öncülüğünde gerçekleştirilecek. Geçerli ehliyet sahibi olan ve manuel vites otomobil kullanabilen tüm otomobil tutkunları etkinlikte yer alabilecek.

Katılımcılar, aktivitenin başında önce güvenli otomobil kullanımının püf noktalarına dair eğitim alacaklar. Teorik eğitimin ardından Fiat Egea Sedan’ın pist şartlarına özel olarak geliştirilen 1.6 litrelik turbo beslemeli 180 HP’lik versiyonunu deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Aktivitenin sonunda ilk 3’e giren katılımcılara, madalya ve sertifika verilecek. Dereceye giren otomobil severler madalyalarını Fiat Motor Sporları Takım Direktörü Koray Kafkas, takım pilotları Fatih Kara ve Yiğit Timur ile Topçuoğlu Otomotiv yetkililerinden alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir