Enterprise ile Ayrıcalıklı Hizmet

Dünyanın en büyük online araç kiralama şirketlerinden biri olan Enterprise, kolay ve zamanında araç kiralama hizmetiyle dikkat çekiyor. Türkiye’de 27 ilde 50’yi aşkın ofisi ile hizmetlerine devam eden ABD kökenli şirket tüm dünyada 85 ülke ve 7600’den fazla satış ofisi ile ulaşım çözümleri sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile farkını ortaya koyan Enterprise, rent a car sektörüne getirdiği kurumsal kimliği ile adından söz ettiriyor.

Araç Kiralama Sektöründe Kaliteli Hizmet

Türkiye’de Yes Oto Kiralama Enterprise ile işbirliği yaparak kiralık araç sektöründe kaliteli hizmet anlayışına öncülük ediyor. Enterprise ile 10 yıllık bir anlaşma imzalayan Yes Oto Kiralama, firmanın 60 yıllık bilgi birikimi ve sahip olduğu donanım desteği ile araç kiralama konusunda müşterilerine gereken danışmanlık hizmetini sağlayarak beklentilerini karşılıyor. Kiralık araç sektörüne getirdiği yeni bir soluk ve global vizyonuyla fark yaratırken, güçlü finansal yapısı ile koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlıyor. Araç filosunun çeşitliliği, sunduğu proaktif çözümleri ile dünya genelinde tercih edilen Enterprise, konusunda uzman ve güler yüzlü çalışanları ile de beğeni kazanıyor.

Müşteri ve Çalışan Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Dünya üzerinde yaklaşık 90 bin çalışanıyla faaliyetlerine devam eden Enterprise, müşteri memnuniyeti kadar çalışanını memnun etme politikasını Türkiye pazarında da hayata geçiriyor. Ülkemiz araç kiralama sektörüne yepyeni bir bakış açısı getiren şirket, en yeni bilgi teknolojileri, kaliteli hizmet, uygun fiyat, müşteri ve çalışan memnuniyeti içeren değerleri ile konusunda lider olmayı sürdürüyor. Firmanın bünyesinde yer alan araçlar, markasına uygun bakımlardan geçirilerek her türlü olası kaza riskine karşı müşterilerini koruyor. İnsani değerleri ile ön plana çıkan Enterprise, müşteri ve çalışanlarına hak ettiği değeri vererek kazancının artacağı ilkesine dayanarak çalışmalarını sürdürüyor.

Uygun Fiyat Garantisi

Kısa sürede hızla büyüyerek gelişen Enterprise araç kiralama hizmetleri, hizmet kalitesi; hizmet ağı ve araç kiralama sektörüne yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. 2007 yılında Alamo ve National markalarını da bünyesine alarak gelişimini arttıran şirket, 1,9 milyonu aşkın araç sayısı ile dünya lideri olan marka anlayışını geleceğe taşımak için adımını atıyor. Özel günler kapsamındaki indirimleri ve belirli firmalar ile birlikte hazırladıkları kampanyaları ile uygun fiyat garantisi sunan firma, müşterilerine indirimli araç kiralama keyfi yaşatıyor. Kurumsal bazda yapılan araç kiralama sözleşmeleri ile dikkat çeken Enterprise ile kurumlar, ücretsiz ayrıcalıklara sahip oluyor. Sözleşme imzalanan kurumlara aylık, haftalık ya da yıllık araba kiralama hizmetlerinde özel bir fiyat uygulaması yapılıyor.

Kiralık araba hizmeti almak için www.enterprise.com.tr adresini ziyaret edebilir, şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir