Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç 2020’de de Zirve de Olacakların Söyledi – Fiat Egea Fiyatlarını Öğrenin

Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç 2020 yılında Egea’nın iddiasının süreceğini söyledi.

Aytaç yaptığı açıklamada “2019 hepimizin, özellikle otomotivle uğraşan herkesin unutamayacağı bir yıldı. Zor geçen bir yılı geride bıraktık. Dönüp baktığımızda çok ciddi ve fazla sayıda değişimler yaşadık. ÖTV ve KDV indirimleri ile hurda indiriminin bu duruma paralel olarak devam etmesi, devlet bankalarının kredi faizlerini düşürmesi, emisyon sınırlarının değişmesiyle birlikte yenilenen motor normları bir çırpıda aklımıza gelenler. Yılsonuna kadar pek çok süreci birlikte yaşadık. Sonuçta kısa vadeli planlamalar yaparak bir yılı geçirdik.” cümlelerini kullandı.

2020 ile ilgili konuşan Aytaç: “Bugün bize “Fiat markasının yılsonu tahmini nedir?” diye sorsanız, yine 600 bin seviyelerinde diyebilirim. Bu tempo bizi iyi bir yere de götürür. Talep açısından yılın iyi başladığını söyleyebiliriz. Fiat markasına olan talebin açısından da Ocak-Şubat aylarında yılın beklediğimizden iyi başladığını söyleyebiliriz. Satış hedefimiz en az bu seneki kadar araç satışı.

Rakam telaffuz etmemi isterseniz 80 bin adetin üzerinde tamamlamak istiyoruz. Biz hep satış adedinden yola çıkıyoruz, çünkü yatırımların geri dönüşü satış ve karlılıktır.” dedi.

Fiat’tan 3 Yeni Sportif Egea Versiyonu!

Tofaş’ta üretilen Fiat Egea Ailesi’nin Hatcback ve Station Wagon karoserli versiyonlarında tercih edilebilecek üç farklı donanım versiyonu Mart ayı itibariyle satışa sunuldu. Street ve Sport versiyonları Egea’nın Hatchback versiyonunda tercih edilebilecekken; S-Design versiyonu ise Hatchback ile Station Wagon gövde tipinde sunuluyor. 77 bin 500 TL’den başlayan iddialı fiyat etiketiyle yollarla buluşan ve sadece Egea Hatchback’te sunulan Street donanımı sportif ayrıntılarıyla dikkat çekiyor.

116 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fiat Egea Hatcback S-Design’in ve iç mekânında vites topuzundan direksiyon simidine, koltuklarından gösterge ekranına kadar spor detaylar ön plana çıkıyor. 125 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fiat Egea HB Sport ise en dinamik görünümlü Egea modeli olarak öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir