Fiat Ocak Ayı Kampanyasında Avantajlı Kredi Fırsatları Sunuyor

İtalyan otomotiv devi Fiat, yeni yılın ilk kampanyasını duyurdu.

Yeni yıl ile birlikte yılın ilk ayında kampanya oluşturan otomobil markaları arasında Fiat da yer alıyor. Fiat ocak ayında uyguladığı kampanya kapsamında birçok modeline özel olarak avantajlı kredi fırsatları sunuyor.

31 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında 455 litrelik bagaj hacmine sahip olan, Apple Carplay teknolojisine sahip ve farklı sürüş modları olan Yeni Fiat 500L modelinin otomatik vites versiyonu düz vites fiyatına satın alınabiliyor. Öte yandan bi-color seçeneği ise kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunuluyor. Bu modeli satın almak için finans desteğine ihtiyaç duyan Fiat müşterilerine özel olarak 50 bin TL tutarında kredi sunuluyor. Kredi geri ödemesi 2 bin TL taksitlerle yapılıyor.

Yeni Fiatl 500L modeli için sunulan kampanyanın aynısı markanın bir diğer crossover modeli olan 500x modeli için de uygulanıyor.

Fiat Linea modeline özel olarak ise 20.000 TL peşinat ve ayda 1.160 TL taksitten başlayan ödeme oluşturma fırsatı sunuluyor. Fiat Punto modeline ise ayda yalnızca 1320 TL’lik taksitlerle sahip olabilirsiniz.

 

Fiat’ın yeni yılın ilk ayında uyguladığı kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere Yetkili Fiat Bayileri’ne uğramalarını tavsiye ederiz.

DİĞER FIAT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir