Ford Ekim Boyunca “0 faiz” Fırsatı Sunuyor

Ford binek ve ticari modellerinde sunduğu 0 faiz fırsatına ek indirim ve teklifler getiriyor.

Ford, tüm binek ve ticari araç modellerinde, “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanacak müşterilerine, 45.000 TL peşinat ile 12 aya varan taksitli alımlarda, % 0 faizli kredi kampanyasını başlattı.

Ford’un tüm ticari araç modellerinde ekim ayı boyunca peşin alımlarda % 4 indirim sunuluyor. Transit Kamyonet ile Van ve Custom Van modellerinde, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden sunulan % 2 destekli “Kobi-Çiftçi Kampanyası” kapsamı, tüm ticari araç modellerini kapsayacak şekilde genişletildi. Ranger ve Connect modellerini tercih eden müşteriler için ise devam eden kampanyalara ek olarak tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.000 TL takas desteği kampanyası devreye alındı.

Ekim ayı süresince “Ford Options Fırsatı” kapsamında tüm müşteriler, Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman ve EcoSport modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden % 11 fırsatına, diğer binek modellerde ise % 9 indirim fırsatına sahip olacaklar

Peşin fiyatla satın alma yapacak olan Ford müşterilerine ise, Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman % 9, diğer binek modellerde ise % 7 indirim sunuluyor. Devreye alınan kampanyalar ile EcoSport modelinde, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 20.000 TL ye varan indirim fırsatı sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir