Ford Mondeo Hybrid, Brüksel Otomobil Fuarı’nda Gözüktü

Hybrid ünite desteğini alan Ford Mondeo performansını arttıracak ve yakıt harcamalarını azaltacak önemli bir adım atmış oldu.

Ford

Ford Avrupa Başkan Yardımcısı Roleant WaarD, “Ford Mondeo Hybrid, rafine otomatik şanzımanı ile benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Düşük CO2 benzinli motorun avantajları ile birlikte, Hybrid’in satışların yüzde 50’sine tekabül etmesini bekliyoruz. Mevcut 8 yeni otomatik şanzımanla, en yeni Euro 6d Temp emisyon standartlarını karşılamak ve aşmak için SCR (seçici katalitik azaltma) teknolojisine sahip yepyeni bir dizel güç aktarma sistemi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

Ford

Ford

165 hp güç üreten 1.5 EcoBoost motor 100 km’de 6.5 litre gibi bir yakıt performansı sağlıyor. Tüketim gelirleri dizel tarafında 2.0 litrelik 150 hp ve 190 hp güç üreten iki üniteden oluşuyor. Hybrid tarafında ise 1.4 kWh lityum-iyon batarya yer alıyor.

Ford

Focus’un kabin içi SYNC3 ara birimli ekran, Apple CarPlay ve AndroidAuto barındırıyor. Mondeo müşterine kişiselleştirme şansıda sunuyor. 17, 18 inç alaşım jant, 19 inç alaşım jant tasarımı için yüksek kalite Sıvı Alüminyum kaplama seçeneği veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir