Ford Nisan 2017 Kampanyası Kapsamında Finansman Destek Veriyor

Nisan ayında birçok otomobil markası birbirinden avantajlı kampanya ve fiyat listeleriyle yeni araba sahibi olmak isteyenleri cezbediyor. Bu markalardan bir tanesi olan Ford, Nisan ayı için oluşturduğu avantajlı kampanyalar kapsamında hem binek hem de ticari araç sahibi olmak isteyenlere sesleniyor.

Sıfır faizli finansman desteği kampanyası bu ay da ticari araçlar için devam ettirilirken; Dünya Avukatlar Günü ve Polis Bayramı günlerine özel binek araç modellerinde cezbedici indirim fırsatları sunarak yeni araba sahibi olmak isteyenleri Ford showroomlara davet ediyor. 2016 ve 2017 Model Ford Focus ve Courier modellerinde, Nisan ayı boyunca FKasko satın alımlarda poliçe fiyatları üzerinden 400 TL’lik bir indirim yapılıyor.

Ford’un 7 Nisan’da duyurduğu ve 30 Nisan’a kadar sürecek Nisan kampanyası kapsamında tüm hukuk ve emniyet personellerine 2016 Model Mondeo, Fiesta ST-Line, Focus ST-Line ve tüm 1.0lt Ecoboost modeller için perakende fiyat üzerinden %4‘lük bir indirim uygularken; diğer tüm 2016 ve 2017 model binek araçları için perakende fiyat üzerinden %2’lik bir indirim fırsatı sunuluyor.

Ford, bu kampanyası kapsamında ayrıca tüm 2017 binek araç modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile sıfır faizli, 20 ay vadeli, 24 bin TL’lik kredi fırsatı sunuyor. Ford Transit Minibüs modellerinde ise sıfır faizli, 12 vadeli, 55.000 TL’ye varan finansman destekleri verilirken; Courier modellerinde ise yine faizsiz, 18 ay vadeli, 36 bin TL’ye kadar varan finansman destekleri sunuluyor.

Ford’un birbirinden avantajlı fırsatlar sunan Nisan 2017 kampanyası hakkında detaylı bilgi edinmek için Ford yetkili satış bayilerine uğramanızı tavsiye ederiz.

Diğer Ford haberleri için TIKLAYINIZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir