Goodyear ve Opet İş Birliği İle Yaz Kampanyası

Dünya’nın en iyi lastik üreticilerinden bir tanesi olan Goodyear, müşterileri için Opet iş birliği ile avantajlı yaz kampanyası oluşturdu. 30 Haziran’a kadar geçerli olacak olan kampanya dahilinde, Goodyear yetkili satış noktalarından 4 adet Goodyear marka 16 jant ve üzeri binek veya 4×4, dört mevsim veya yaz lastiği satın alan müşterilere Opet‘te geçerli olmak üzere 150 TL değerinde bir yakıt kart hediye ediliyor.

Kampanya süresince her müşteri yalnızca bir kez bu kampanyadan faydalanma hakkına sahip olacak.

Kış lastiği uygulamasının Nisan ayı başında bittiğini ve güvenli yolculuklar yapmak adına sürücülerin araçlarına artık yaz lastikleri takmaları gerektiğini vurgulayan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu uyguladıkları kampanya hakkında, “Goodyear olarak her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Sarıoğlu, müşterilerinin yüzünü güldüren bu kampanya için sektörlerinin liderleri olan Goodyear ve Opet markalarının iş birliği yapmasından dolayı da mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

Yetkili satış bayilerden Goodyear marka lastik alan sürücülerin, satın alımı yaptıkları tarihten itibaren olmak üzere 30 gün içerisinde www.goodyearyazfirsati.com sitesine girip kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgilere www.goodyear.com.tr veya www.goodyearyazfirsati.com websitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir