Honda Civic 2019 Sedan ve Coupe Detayları ve Fiyat Listesi

Honda’nun 2019 model Civic Coupe ve Sedan modelleri, yeni model yılında çeşitli içerik güncellemesi kazandı. 10 Ekim’den itibaren ABD bayilerinde yer alan 2019 Civic, yeni bir Sport sınıfı, Honda teknolojisi iç ve dış ince tasarım güncellemesi aldı.

Tasarım yolunu hızlı artıran Honda, 2019 Civic füme farları, ön tampondaki yeni krom aksamı ve Sedan’ın alt tamponundaki krom şeridi ile arabalarına yeni bir hava kattı. Dış değişikliklerde ise ayrıca üç yeni renk eklendi: Platin Beyaz İnci, Erimiş Lava İnci (sadece Sedan) ve Tonik Sarı İnci (sadece Coupe). İç ince ayarlar ise, yükseltilmiş Görüntülü Ses bilgi-eğlence sistemi ile sınırlandırıldı.(Spor sınıfı ve üzeri standart). Tuş işlevleri ve gelişmiş Bluetooth entegrasyonu için fiziksel düğmeler eklendi.

Honda 2019 Civic’te tüm sınıflarda daha sezgisel bir kullanım için yeniden tasarlanan direksiyon kontrolleri ve daha büyük içecekleri tutabilen yeni bir merkez konsol bardak tutucusu tasarlandı.

Honda Civic’in yenilenen modelinde menüde mevcut ve LX modellerinde (artı EX for Coupe), EX, EX-L ve Touring salonları için metalik kaplama (sadece Coupe için Touring) ve Sport trimlerinde kabartmalı bir kaplama ile birlikte gelecek. Son olarak, Honda, zemin çamurluklarına ve ön çamurluklara ilave ses yalıtımı ve arka çamurluklarda yeni ses yalıtımı eklendiği söyleniyor.

Model

Fiyat

1.3L Dream104.532 TL
1.5L Dynamic116.422 TL
1.3L Elegance116.422 TL
1.5L Sport149.039 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir