Honda, Civic Sahibi Olmak İsteyenlere Çekici Fırsatlar Sunuyor

Segmentinin en donanımlı modellerinden olan Honda Civic’in Sedan ve Hatchback modellerine sahip olmak isteyenler için Aralık ayı boyunca faizsiz kredi fırsatı sunulacak. Kampanya kapsamında dizel versiyonlar için 40 bin TL’ye, benzinli/ECO ve benzinli versiyonlar için de 30 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanılabilecek.

Son zamanların en çok satan modeli olan yerli üretim Honda Civic’e sahip olmayı isteyenler için yılın son fırsatı açıklandı. Civic için özel kredi kampanyalarını Aralık ayında da sürdüren Honda, bu ay düzenlendiği kampanya kapsamında faizsiz kredi imkânı sunuyor. Kampanya kapsamında dizel versiyonlar için 40 bin TL’ye, benzinli / ECO ve benzinli versiyonlar için de 30 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanılabilecek. Honda Civic, bu ay hurda teşviği ile birlikte 96 bin 20 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacak.

Honda

Honda

Honda Civic, LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları C segmentinde en çok tercih edilen bineklerden birisi. Bu segmentte araç almak isteyenler için ideal bir seçenek olma özelliği taşıyor. Hem ekonomi hem de performans anlamında tüm tüketicilerin beklentisini rahatlıkla karşılayan Civic’te benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor alternatifi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir