Honda e, Avrupa’da Rezervasyonla Ön Siparişe Açılacak

2025 yılından itibaren Avrupa’daki tüm satışlarını hibrit ve elektrikli modellerden oluşturmayı planlayan Honda şimdilerde ‘Honda e’ modeli için bir yenilik yapıyor.

Honda e’yi satın almak isteyenler internet üzerinden rezervasyon yaptırabilecekler. Almanya, Fransa, Norveç ve İngiltere’deki müşterilere rezervasyon yaptırma imkanı açıldı. Rezervasyon için daha sonra geri alabilme imkanıyla 1000 dolarlık bir ücret ödeniyor.

honda e

Avrupa’da yaklaşık 25 bin kişi otomobille ilgilendiklerini belirten kayıtlar yaptırmıştı. Honda’da önsipariş öngörerek öncelikle bu müşterilerinin ilgisini cezbetmeye çalışacak.

honda e

honda e

honda e

Rezervasyonlar bir sonraki ay siparişe geçilecek. 2020 baharında ise teslimatlar başlayacak. Rezervasyon yaptıran müşterilere ayrıca renk seçme olanağı veriliyor. Platin Beyaz Metalik, Kristal Siyah İnci, Kristal Mavi Metalik, Modern Çelik Metalik ve Enerjik Sarı renklerinden birisi seçilebiliyor.

Honda, e modelinde, sürüş dinamiklerinin, arkadan çekişli sürüş sistemi ve gelişmiş elektrikli motoru sayesinde kompakt elektrikli otomobilde de olacağını vaat ediyor.

Birçok özelliği gizli tutulan modelin 201 km menzilli olduğu ve % 80 şarjı sadece 30 dakikada yapabilecek hızlı şarj özelliğine sahip olacağı söylentileri mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir