Honda Mayıs Ayı Kampanyası – Civic’te Yüzde 0,5’lik Faiz Avantajı Sürüyor

Honda’nın, Civic Sedan sahibi olmak isteyen müşterileri için Nisan ayında başlattığı yüzde 0,5’lik faiz fırsatı, Mayıs ayında da devam ediyor. Civic Sedan sahibi olmak isteyen müşterilere, 25 bin TL’lik kredi kullanımlarında 15 ay için yüzde 0,5’lik faiz fırsatı sunan kampanya Mayıs ayı süresince geçerli.

Japon otomotiv devi, dizel motorlu Honda Civic Sedan da dahil, Türkiye’de üretilen tüm Civic Sedan modelleri kapsayan benzersiz bir fırsatla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 100 bin 750 TL’den başlayan fiyata sahip Civic Eco, Civic RS ve Civic Dizel modelleri, 25 bin TL için 15 aylık vadede yüzde 0,5’lik faiz fırsatıyla satın alınabiliyor.

Honda Civic Sedan, geniş motor seçeneğiyle hem ekonomi hem de performans açısından bir otomobilden beklenen herşeyi tüketicisinin hizmetine sunuyor. Bu avantajlı otomobil kampanyasından yararlanmak isteyen otomobil severler 1.5 lt 182 PS gücündeki motoruyla Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil unvanına sahip Civic Sedan RS başta olmak üzere; 100 km’de sadece 3.4 litre yakıt tüketen Civic Sedan Dizel’e ve 1.6 lt 125 PS ile konfor ve yakıt ekonomisi sunan Civic Sedan Eco’ya kolaylıkla sahip olabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir