Honda’dan Kaçırılmayacak Şubat Fırsatları

2019 Şubat’ında tüm Honda severlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Sınıfının en güvenli ve aerodinamik modeli olan Honda CR-V, Şubat ayına özel faizsiz kredi imkanıyla otomobil severleri bekliyor. Teknolojisiyle segmentinde farkını ortaya koyan Honda Civic modellerine de Şubat ayı boyunca yine faizsiz kredi imkanıyla sahip olmak mümkün. Ay sonuna kadar, CR-V alacak Honda tutkunları için 100 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi fırsatı sunulurken, Civic Sedan benzinli ve ECO’larda 30 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi, Civic Sedan dizellerde 40 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi imkanı bulunuyor.

Japon otomotiv devi Honda’nın SUV segmentinin öncüsü CR-V ve yerli üretim Civic modellerinde Şubat ayı kampanyası başladı. Her iki model için faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

CR-V, benzersiz özellikleriyle dünyanın en çok satan SUV’si olma özelliğini koruyor. Heyecan verici donanımlara sahip olan araç, güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, şık tasarımı, kapsamlı akıllı telefon entegrasyonu, yeni nesil sürücü bilgi ekranı, sürüş dinamikleri, asfalt ve off-road performansı ve tüm bu özelliklerini birleştirdiği üstün konfor seviyesiyle göz dolduruyor. Honda, Şubat kampanyasıyla CR-V’lerde 100 bin TL’ye 12 ay vade ile faizsiz kredi kullanımı sağlıyor.

Honda Civic, yakıt verimliliği, performansı ve standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımlarıyla rakiplerine fark yaratmayı sürdürüyor. Honda, Civic’in Sedan versiyonunda dizel motor seçeneğinde 40 bin TL’ye; benzinli ve ECO motor seçeneğinde 30 bin TL’ye 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir