Jeep 2020 Gladiator Arenaya Girmeye Hazır

Marka kalıplı ve hacimli yapısıyla göz doyuruyor. Şimdiye kadar ki en yetenekli orta ölçek bir araç olarak tanımlıyor. Jeep markası Kuzey Amerika Başkanı Tim Kuniskis, “Tamamen yeni Gladyatör, herhangi bir açık hava macerası için en iyi araç” ifadesinde bulunurken “Zengin ve güvenilir Jeep kamyonlarının zengin ve gururlu mirasından doğan Gladyatör, en kullanışlı orta ölçekli forkliftle sonuçlanan sağlam kullanım, çok yönlülük ve işlevselliği bir araya getiriyor.” şeklinde konuştu.

Jeep

Jeep

Jeep

Jeep

Jeep Gladiator 2020, sınıfının en iyisi çekiş ve 4×4 taşıma kapasitesiyle yolda sürüş dinamiği ve yolcu güvenliği ile eşsiz bir yetenek sunduğu belirtiliyor. Off-road özelliği, Command-Trac ve Rock-Trac 4×4 sistemleri, üçüncü nesil Dana 44 akslar, Tru-Lock elektrikli ön ve arka dingil kilitleri, Trac-Lok sınırlı kaymalı diferansiyel, segmente özel sway -bar bağlantı kesme ve 33 inç off-road lastikleri ile araç başlı başına yürüyen beton niteliğinde.

Jeep

Teknik Veriler ve Motor Performansı

tüm Jeep Gladiator modellerinde altı vitesli manuel şanzıman ve 3.6 litrelik Pentastar V-6 (285hp) ünite standarttır. Sekiz ileri otomatik şanzıman opsiyoneldir.

43,6 derecelik bir yaklaşma açısı, 20.3 derece kırılma açısı, 26 derecelik kalkış açısı ve 11.1 inçlik bir zemin açıklığı Jeep Gladiator’ı engel, engebe, yokuş tanımaz bir canavara çevirebilir. 3.5 Ton çekme kapasitesi ile araç övgüyü hanesine yazdırırken, 80 cm su derinliğinde ilerleyebildiği belirtiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir