Jeep’ten Eylül Avantajı, Renegade Eylül Ayında Otomatik Vites Hediyesiyle Geliyor

SUV dünyasının efsanevi markası, sonbahara yepyeni bir Jeep modeliyle girmek isteyen macera tutkunlarına hem Renegade hem de Compass modellerinde avantajlar ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

Eylül sonuna dek, Renegade’in benzinli ve dizel motor seçeneklerinde çift kavramalı otomatik şanzıman hediyesi Jeep severleri bekliyor.

Bu sonbahar, Jeep ile bambaşka olacak. Jeep, Renegade ve Compass modellerinde birbirinden avantajlı teklifler sunuyor. Cazip ödeme seçenekleri, 2018 sonbaharında yepyeni bir Jeep sahibi olmak isteyen otomobil tutkunlarını bekliyor.

Eylül sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Jeep kullanıcılarına, Renegade’in hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde çift kavramalı otomatik şanzıman hediye ediliyor.

Jeep, Renegade ve Compass modelleri için yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Eylül ayı boyunca Jeep Renegade’in yüksek verimliliğe sahip, 120 HP güç ve 320 Nm tork üreten, 1,6 litrelik Multijet II turbo dizel ile 1,4 litrelik 140 HP güç ve 230 Nm tork üreten Multi Air2 turbo benzinli motor seçeneklerinden birini tercih eden macera sever otomobil tutkunlarına 15 bin TL değerindeki çift kavramalı otomatik şanzıman hediye.

Dileyen müşterilere, bu kampanyaya ek olarak Jeep Renegade modellerinde, 75.000 TL için 30 ay vadede, aylık 3.900 TL taksitli kredi imkanı da sağlanıyor.

Jeep Compass modellerini tercih eden müşterilere de Eylül ayı boyunca, 11 bin TL değerindeki açılır cam tavan opsiyon hediye ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir