Körfez’de 3 Yarış Bir Arada

Körfez Yarış Pisti, Drift Otomobil Sporları Kulübü’nün düzenlediği 2018 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın ikinci yarışına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Haziran Pazar günü düzenlenecek yarış, PWR Balata‘nın ana sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

Yarış, Spor Toto, Red Bull, Power FM, Motul ve Strong Tuning tarafından da destekleniyor. Körfez Yarış Pisti, yerli ve yabancı sporcuların güçlü otomobilleriyle bol dumanlı kapı kapıya mücadesine sahne olacak. Saat 11:00’de antrenman turlarıyla başlayacak organizasyonda eşleşmelerin başlangıç saati 13:30.

10 Haziran pazar günü, otomobil severleri aynı anda 3 ayrı yarışta 3 farklı heyecan bekliyor. Körfez Yarış Pisti, 2018 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın yanı sıra, KASK Kulübü’nün Klasik Otomobil Slalom Yarışı ve Fiat Egea’lar ile gerçekleştirilen genç yetenek keşfetme projesi “TOSFED Yıldızını Arıyor” ilk dönem son iki yarışına da ev sahipliği yapacak. TOSFED’in düzenlediği yarışlarda en yüksek puanı toplayan genç sporcu Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu‘nun ilk yıldızı olarak adını yazdıracak ve kariyerine TOSFED sporcusu olarak devam edecek.

VIDEO GÖRÜNTÜLERİ
Haberde kullanmak üzere, HD formatındaki videolara http://bit.ly/tosfedtvarsiv linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir