Mercedes-Benz Sprinter Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yeni Sprinter’ın 5 ton azami yüklü ağırlığa sahip araçlarda kalın teker seçeneği yer alıyor.

Böylece yüksek yolcu ve taşıma kapasitelerinde oldukça az yakıt tüketiyor.

Yeni Sprinter’da hem ön hem de yolcu bölümü için ayrı klima sistemi, arka hoparlörler, yeni iç yan kaplamalar, her telefon koyma yerleri ve koltuk sırası için USB girişleri yolculuğun konforunu arttırıyor.

Mercedes-Benz Sprinter, mesafe takip sistemi DISTRONIC, “Aktif Fren Asistanı”, “Aktif Şerit Takip Asistanı” ve yorgunluk uyarısı “ATTENTION ASSIST” gibi elektronik asistanlar sürüş güvenliğinde sürücüye destek oluyor.

Mercedes

Mercedes

360 derece görüş açısına sahip modern park yardımcısı, görüntüyü iç dikiz aynasına aktaran ve kendini temizleyebilen “Geri Görüş Kamerası” veya silme işlemi esnasında maksimum görüş alanı sunan entegre “Yağmur Tipi Silecek Sistemi”, yeni nesil Sprinter ile birlikte ek donanım özellikleri olarak geliyor.

Türkiye’de “Sprinter Sana Yakışır” sloganı ile satışa sunulan yeni Sprinter ister personel, ister okul aracı olarak kullanılabiliyor. 13+1’den 22+1 kişiye kadar sunmuş olduğu sınıfının en geniş oturma alanıyla konfor sağlıyor. Standart olarak sunduğu ayarlanabilir 3 noktalı emniyet kemerli yenilenen koltukları ile her koşulda güvenli bir ortam yaratıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir