Mercedes X350d Editon 1 Avustralya Pazarında Olacak – Fiyat Bilgisi

Standart modeli güçlü ve lüks bir varyant olan araç şimdi de özel bir Edition tasarımına kavuştu. Mercedes X350 Edition 1 versiyonu, 6 silindirli ve 245hp 550 Nm tork güç üretecek. Kaputunun altında büyük değişiklik olmadığını söyleyebiliriz. Araç yüksek silindir hacminden dolayı ülkemizde görülmeyecek.

Tampon, aydınlatma çevreleri, kasa barları ve ızgaralar dahil olmak üzere fazlasıyla siyahlara bürünen araç, dikiz aynasından baktığınızda görmek istemeyeceğiniz araçlar sınıfına direkt olarak girişini sağlamış.

Kabinde, yolcu panelinin üzerinde krom bir Edition 1 arması bulunuyor. Paspaslar, ısıtmalı deri koltuklar, elektrikli arka cam ve arka gizli cam aracın başkalaşmasında epey yardımcı olmuş.

mercedes

mercedes

Jantları da siyaha boyayan Mercedes 19 inçlik jantları altı kollu şekilde sunacak. Dış kısım ekstraları bagaj taban bedliner ve sert üst tonneau cover kapak ile tamamlanıyor. Ayrıca logo tasarımında aracın rengine uygun olarak şekilde siyah tercih edilmiş.

Kesinlikle gözüküyor. Mercedes Pick-up sınıfında premium algısını yukarılara taşıyan x350d, kozmetik operasyonlar sonrası çok daha dikkat çekici olmuş gibi gözüküyor. Tasarım anlamında çok fazla söylenebilecek bir şey yok zira araç baştan aşağı siyahlara bürünmüş durumda. Asıl dikkatleri çeken ise, marka logosu olan yıldız, araç bütünlüğüne uygun olacak şekilde siyahlara bürünmüş durumda.

mercedes

mercedes

87.500 dolar fiyat etiketi olacak araç kesinlikle premium kalitesini bir başka sınıfa taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir