Michelin’den Bakım ve Servis Kampanyası

Michelin, servis ve araç bakım hizmetlerinde yeni bir kampanya başlattı. Tek seferde dört adet yaz, kış, 4×4 binek ya da hafif ticari araç lastiği alan Michelin müşterileri, servis ve araç bakım hizmetlerinde indirimden yararlanacak. Markanın, startını 3 Eylül’de verdiği kampanya, 15 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek.

Lastik sektörünün öncü markalarından olan ve “uzun ömürlü performans” stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performanslı lastikler tasarlayan Michelin, müşterileri için yeni bir kampanyaya imza attı.

Michelin 300 TL Değerinde Araç ve Servis Bakımı Hediye Ediyor

Fırsatlardan yararlanmak isteyen Michelin kullanıcılarının yapması gereken, kampanyaya katılan Michelin yetkili bayilerine giderek lastiklerini değiştirmek. Tek seferde 17 inç altı 4 adet ve üzeri yaz ya da kış lastiği satın alan müşterilere 150 TL’lik servis ve araç bakım hizmeti indirimi sunuluyor.

17 inç ve üstü lastik alımlarında 300 TL değerinde araç ve servis bakım indiriminden yararlanmak için ise kampanyaya katılan perakende bayilerinden dört adet, 4×4 binek veya hafif ticari araç yaz ya da kış lastiği almak yeterli olacak. Michelin müşterileri, lastik alışverişleri sonrasında, yetkili bayi tarafından verilen hediye kart ile servis kampanyasından yararlanabilecekler.

Kampanyaya katılan Michelin kullanıcıları, rot-balans ayarı, montaj, sökme-takma, lastik oteli, ön-arka lastik değişimi, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra fren sistemi kontrolü ve bakımı, yağ ve filtre değişimi, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu, ilave lastik garantisi ve cam tamiri gibi araç bakım hizmetlerinden de faydalanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir