MINI Clubman Yeni Makyajlı Versiyonuyla Aramıza Katıldı

MINI Clubman makyajlı versiyon olarak ele alındığında ince işçilik gördüğü belli. Ön tampon ve ızgaralarda bu değişimi yakalıyoruz. Genel hatlar itibariyle yenilenmiş demek pek mümkün değil. Piyano siyah çerçeveli krom dairesel farlar ve radyatör ızgarasının altıgen tasarımı oldukça sportif ve şık duruyor.

Tamponun boylu boyunca uzanan yeni tasarlanmış radyatör ızgarası Mını Clubman’in çarpıcı özelliği oluyor. Sağlam modüle edilmiş konturları ve hava girişi için yeni bir yapıyla özel bir önden görünüm kazanıyor. Radyatör ızgarası tek bir parçadan üretilen ince bir çerçeve ile sınırlanan araçta, hava girişi, isteğe bağlı olarak krom versiyona yükseltilebilen altı adet siyah, yatay dikmelere ayrılmıştır.

Mini

Mini

Mini

Yeni MINI Clubman’ın teknik detayları, iki adet 3 silindirli ve iki adet 4 silindirli dizel motor ile birlikte iki adet 3 silindirli ve bir adet 4 silindirli benzinli motordan oluşuyor. Ülkemize gelmesi durumunda da, ülkemizde satışta olan güncel ünitelere yer vermeye devam edeceğini belirtebiliriz.

Araç yerleşik bir sim karta sahip olacak. Böylece sürekli olarak internete bağlı kalarak araç yakıt bilgisi ve çeşitli teknik bilgilerin detayları kullanıcılarına sunulacak. Ayrıca bir kaza anında aracın son dakika rapor bilgilendirmesi merkezle paylaşılarak acil destek sağlanmış da olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir