Mitsubishi L200’den Fırsat

Temsa Motorlu Araçlar, Ekim kampanyasıyla dikkat çekti. Mitsubishi L200’lere cazip kredi koşullarıyla sahip olmak mümkün. 65.000 TL’ye varan tutarda 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatları sunan kampanya ile L200 sahibi olmak çok kolay..

Temsa Motorlu Araçlar, ekim ayında Mitsubishi L200’ler için kaçırılmayacak bir kampanyaya imza attı. 9 Ekim’den itibaren geçerli olan kampanya, Mitsubishi L200’lere cazip kredi koşullarıyla sahip olma fırsatı sunuyor. Ay sonuna dek geçerli olacak kampanya ile seçilen modele göre 65 bin TL’ye varan tutarda 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatları Mitsubishi kullanıcılarını bekliyor.

Mitsubishi Motors’un 70 yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisiyle tasarladığı yüksek donanımlı Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle de kullanıcılarını cezbediyor.

Pick-up’ın sağlamlığı ile sınıfında öncü bir konfor ve güvenlik sunan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi, yeni süspansiyon sistemiyle her türlü yol koşulunda rahatlıkla ilerliyor.

Mitsubishi L200’lerin 6 farklı donanım versiyonu bulunuyor. Peşin ödemede 98.838 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan Mitsubishi L200, 5yıl/100.000 km garanti avantajı da sağlıyor.

Kısaca Temsa Motorlu Araçlar:

Temsa Motorlu Araçlar, otomotiv sektöründe köklü bir geçmiş ve deneyime sahip. 1984’ten bu yana teknik lisans ve distribütörlük anlaşması yürüttüğü Mitsubishi Motors’un binek ve ticari araçları ile Fuso Canter hafif kamyonlarının satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini sürdüren Temsa Motorlu Araçlar’ın portföyünde Space Star, ASX, Lancer, Outlander ve Pajero yer alıyor. Ticari araçlar grubunda ise L200 pick-up ve hafif kamyon segmentinde de Fuso Canter bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir